localization__bg-svg

DEWELOPER GODNY ZAUFANIA

location photo

Mamy świadomość tego, jak we współczesnym świecie rośnie znaczenie lokalnych społeczności. W mieszkaniach i ich najbliższej okolicy spędzamy coraz więcej czasu – nie tylko odpoczywając, ale też pracując, ucząc się czy załatwiając codzienne sprawy.

Dlatego nasze inwestycje postrzegamy nie w kategoriach odizolowanego elementu, ale części większej całości – miejskiego ekosystemu z określonymi zaletami i potrzebami. Staramy się wzbogacać lokalną ofertę, tworząc otwarte i wielofunkcyjne przestrzenie pełne zieleni, gdzie wszystko czego potrzebujesz, jest bliżej Ciebie.

Kompleksowo dbamy o dobre samopoczucie naszych mieszkańców, wdrażając udogodnienia, które podnoszą komfort życia i sprzyjają propagowaniu zachowań proekologicznych.

Nasze mieszkania wyposażone są w bezprzewodowe urządzenia Echo Smart, którymi można sterować za pomocą poleceń głosowych oraz mobilnej aplikacji. W ramach Echo Life Services, w budynku i jego otoczeniu, instalujemy rozwiązania ułatwiające życie, takie jak: bezdotykowy dostęp do części wspólnych czy punkty odbioru i nadawania paczek.

Zachęcamy także do korzystania z rowerów, aut elektrycznych i carsharingu, poprzez rozwój infrastruktury:

  • instalację wieszaków i stojaków na rowery,
  • ładowarek dla e-aut,
  • zapewniając wydzielone miejsca parkingowe.

A zastosowanie odnawialnych źródeł energii i wody z retencji, pomaga nam tworzyć osiedla zrównoważone, wpisujące się w koncepcję miasta czystego i zeroemisyjnego.

Echo Investment – deweloper godny zaufania

Po 25 latach działania jesteśmy największym polskim deweloperem. W tym czasie oddaliśmy do użytku 200 projektów, które łącznie zajmują 2 miliony metrów kwadratowych! Wyróżnia nas szerokie doświadczenie – jesteśmy jedynym deweloperem, który działa na każdym rynku nieruchomości, zarówno mieszkalnym, jak i biurowym, handlowo-usługowym oraz hotelowym. Teraz te kompetencje wykorzystujemy przy projektowaniu przestrzeni zarówno przyjaznych mieszkańcom, jak i funkcjonalnych.