Pakiety wykończeniowe

Z myślą o Państwa wygodzie, przygotowaliśmy ofertę współpracy z doświadczonym i zaufanym zespołem architektów i projektantów firmy Galerie Venis, którzy wiedzą jak zaaranżować stylową przestrzeń, idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb. Galerie Venis to firma obecna na polskim rynku wnętrzarskim od ponad 25 lat.
Pakiet MINI
699 zł brutto/m2
Ekonomiczny pakiet stworzony dla klientów, którym zależy przede wszystkim na funkcjonalności. Najchętniej wybierany przez osoby kupujące swoje pierwsze mieszkanie lub z przeznaczeniem na wynajem. Pakiet zawiera materiały wykończeniowe głównie od hiszpańskich i włoskich producentów, choć nie zabraknie też polskich produktów takich jak drzwi czy klamki.
Pakiet MIDI
999 zł brutto/m2
Pakiet zaprojektowany z myślą o rodzinach i osobach, które urządzają mieszkanie dla siebie. Pakiet łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesny design przy niewysokiej cenie. W pakiecie znajdziemy szeroki wybór płytek czy też paneli drewnianych. W pakiecie malujemy mieszkanie na dowolny kolor z palety NCS, a w łazience układamy płytki na całej powierzchni ścian.
Pakiet MAXI
1490 zł brutto/m2
Pakiet wykończeniowy stworzony dla osób podążających za najnowszymi trendami i szukających oryginalnych i nowoczesnych rozwiązań. W pakiecie znajdziemy materiały od najlepszych światowych producentów z najnowszych kolekcji, m.in. wielkoformatowe bezfugowe płytki marki Venis z hiszpańskiej Grupy Porcelanosa. Pakiet wyróżniają starannie dobrane zestawy materiałów i szeroki zakres prac.
Pakiet kuchnia
10840 zł brutto/m2 (bez sprzętu AGD)
Pakiet KUCHNIA to propozycja kompleksowego wykończenia kuchni, w którego skład wchodzi 4-metrowa zabudowa meblowa, zlew, bateria. Jest to rozwiązanie optymalizujące proces projektowy, wybierane najczęściej przez inwestorów i osoby, którym zależy na kompleksowości i kontroli kosztów. Dodatkowo do pakietu KUCHNIA proponujemy zakup sprzętów AGD marki Samsung z bezpłatnym montażem.
Pakiet indywidualny
zapytaj o cenę
Chcesz przearanżować mieszkanie, zmienić jego układ lub funkcje pomieszczeń? Nasi architekci wsłuchają się w Twoje potrzeby i zaproponują ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Chcesz mieć nieograniczone możliwości aranżacyjne? Zamów u nas projekt indywidualny w dowolnym zakresie i dowolnym stylu. Zaprojektujemy dla Ciebie zarówno klasyczne wnętrze jak i glamour czy industrialne.
Pakiet inwestor
zapytaj o cenę
To propozycja dla osób kupujących mieszkania na wynajem, które nie mogą poświęcać zbyt wiele czasu na uzgadnianie projektu i aranżację lokali. Pakiet Inwestor pozwoli Ci skrócić proces projektowy i realizacyjny. Wystarczy, że wybierzesz zakres, standard i styl wykończenia, a my zajmiemy się całą resztą. Odbierzesz od nas mieszkanie wykończone i wyposażone, gotowe do wynajmu.

*cena dla lokali powyej 40m 2

Zapraszamy do umówienia niezobowiązującego kontaktu z naszym doradcą.

Co zyskujesz wybierając pakiety wykończeniowe?

icon1
  • Oszczędność 15% VAT na wszystkich produktach i usługach, które dostarczymy
  • Szybsze wykończenie – szybsze oddanie mieszkania
icon2
  • 3 lata rękojmi na wykończenie
  • Nie musisz szukać ekipy i pilnować jej pracy, mamy sprawdzony zespół który na swoją pracę daje rejkojmię
icon3
  • To Ty wybierasz jak będzie wyglądało Twoje mieszkanie, realizację bierzemy na siebie
  • Masz pełną kontrolę nad wyborem materiałów. Przedstawimy Ci szczegółowy kosztorys, zagwarantujemy niezmienną cenę i najwyższej jakości realizację

Zapoznaj się z naszymi dodatkowymi materiałami