Stacja Wola. Blisko centrum, blisko miejskiego życia – STACJA WOLA
radio

Stacja Wola. Blisko centrum, blisko miejskiego życia

W czasach, kiedy zieleń, spokój czy bezpieczeństwo są najczęściej wykorzystywanymi wyróżnikami w komunikacji nowo powstających inwestycji mieszkaniowych, ECHO Investment wprowadza do oferty osiedle, którego brand jest osadzony w latach 90. O Stacji Wola – nowo powstającym kompleksie na warszawskiej Woli – opowiada Marta Boreta, specjalista ds. marketingu ECHO Investment. 

Skąd pomysł na wykorzystanie symboli lat 90. w komunikacji osiedla? 

Lata 90. to okres, który przywodzi na myśl wspomnienia o błogim dzieciństwie. Czasach młodości, pierwszych przyjaźni, miłości czy świadomie podejmowanych decyzji. Czasach, w których nie było powszechnego dostępu do telefonów i internetu, za to królowały relacje międzyludzkie i spontaniczność. Wykorzystując w komunikacji symbole lat 90. chcieliśmy przywołać część tamtych emocji. Zależało nam na tym, żeby towarzyszyły one naszym klientom również teraz – podczas wyboru swojego mieszkania, swojego miejsca do życia.

Co wyróżnia osiedle na tle konkurencji?

Stacja Wola to nie tylko kompleks budynków. To przemyślane i skrupulatnie zaaranżowane pod kątem potrzeb mieszkańców tereny zielone i oddane do ich dyspozycji przestrzenie wspólne: ładowarki e-car, wspólne szklarnie, wieszaki rowerowe czy ogólnodostępny crossfit box. To plac zabaw dla dzieci oraz skwery, zapewniające doskonałe miejsce do odpoczynku, a także funkcjonalne mieszkania, wyposażone w szereg udogodnień typu smart, które znacznie poprawiają komfort codziennego życia, dzięki możliwości zarządzania mieszkaniem z poziomu telefonu. 

Jakie korzyści niesie za sobą mieszkanie w tej lokalizacji?

Wola to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Tworzone są tu nowe przestrzenie publiczne – kulturalne, rozrywkowe czy handlowe. Zlokalizowane jest tu nowe centrum biznesowe stolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne węzły komunikacyjne, przedszkola, szkoły, centra handlowe, kluby, restauracje i kawiarnie. Wszystko to gwarantuje nieskrępowany dostęp do oferty kulturalnej i rozrywkowej miasta.

Więcej informacji o osiedlu znajduje się na stronie internetowej: www.stacjawola-echo.pl oraz w siedzibie dewelopera: ul. Grzybowska 58, Warszawa.

Skontaktuj się z nami

Spotkanie online